Kore’den Gelen Güzellik

Bilindiği gibi Kore, yurtdışında fazlasıyla takip edilen, cilt bakımı ve makyaj uygulamaları ile son zamanlarda güzellik ve bakım alanına damgasını vuran başlıca ülkelerden biridir. Koreli kadınlar iyi bir cilt temizliği, yaygın nemlendirici kullanımı, cildi dış etkenlerden koruma, sağlıklı beslenme ve doğal tonlardaki makyaj ürünleri ile ciltlerinin güzelliklerini koruyor. Kağıt yüz maskeleri, Koreli kadınların geçmişten bugüne cilt bakım rutinlerinin olmazsa olmazı. Artık bütün dünya da, Kore kağıt maskelerini çok seviyor.. Rutin olarak haftada bir ya da iki kere temizleme ve bakım maskesi yapmak güzellik sırlarının başında geliyor. Siz de Skin Republic Maskeleri ile Koreli kadınların vazgeçilmezi olan kağıt maskeleri keşfedebilirsiniz.

Kore’den Gelen Güzellik

Yağlı Cilt Bakım Önerileri

Yağlı ciltler daha özenli bir bakım ister. Bunun sebebi ciltte sebumun fazla salgılanmasıdır. Genişleyen gözenekler, siyah nokta oluşumu ve sivilce oluşumu bu cilt tipinde oluşan sorunlardır. Yağlı cildin daha sağlıklı ve güzel görünmesi için temizleyici ürünleri düzenli olarak kullanılmalıdır. Oluşan fazla yağı kontrol altına almak için özellikle Skin Republic tek kullanımlık maskeler cildiniz için vazgeçilmez olacaktır.
Kuru Cilt Bakım Önerileri

Cilt kuruluğu probleminiz varsa cildiniz sertleşir, ayrıca ciltte pul pul olma, mat görünü ortaya çıkabilir.Kuru ciltlerde özellikle hassasiyet ve kızarıklık görülebilir. Cildinize bakım uygulayacak vaktiniz olmadığında kısa sürede nemlendiren ve kaybettiği enerjiyi geri kazandıran nem maskelerini deneyebilirsiniz. Skin Republic maskeleri cildinize muhteşem nem verecek.